CCC

Oferty pracy

Pracujemy z pasją, energią i entuzjazmem, dzięki czemu realizujemy ambitne cele i wizję wspólnego sukcesu! Każdy z nas ma realny wpływ na rozwój, współpracę i zaangażowanie. Wspólnie budujemy kulturę organizacyjną opartą na otwartym dialogu i różnorodności.

Wybierz obszar

Dołącz do nas

Zobacz oferty pracy z obszaru sklepu

Stanowisko
Obszar
Kraj
Miasto
Data dodania

Zastępca Managera Sklepu HalfPrice - Nysa- Galeria Dekada

Sklep / Sprzedaż
PL
Nysa
26.07.2024

  • Obszar: Sklep
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Nysa

Twój zakres zadań:

  • wsparcie Managera Sklepu w zarządzaniu wszystkimi obszarami sklepu (operacyjne, zespołem, procesami)​
  • zarządzanie zespołem (rekrutacja, motywowanie, delegowanie, ewaluacja, szkolenia i rozwój)​
  • organizacja i planowanie czasu pracy zespołu w oparciu o cele sprzedażowe i KPI's​
  • odpowiedzialność za procesowanie i ekspozycję produktu zgodnie ze standardami​
  • zapewnienie przestrzegania procedur wewnętrznych
  • współpraca z działami wsparcia sprzedaży (Operacje, HR, Marketing, Dział Bezpieczeństwa i Zapobiegania Stratom)​
  • administrowanie dokumentacją sklepu (sprzedażową, personalną, finansową)​
  • realizacja procesu inwentaryzacji

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Retail (min. 1 - 2 lata)​
  • orientacja na wyniki sprzedażowe​
  • umiejętność analizy raportów sprzedażowych​
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji i planowania
  • umiejętność dopasowania sposobu motywowania, angażowania oraz rozwoju do zespołu​
  • efektywne zarządzanie komunikacją i tworzenie kultury otwartości

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży fashion, doświadczenie w kierowaniu zespołem ok. 10 osób

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę​
  • szkolenie wdrożeniowe (możliwe szkolenie poza miejscem zamieszkania)
  • prywatną opiekę medyczną​
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​
  • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​
  • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​
  • udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach

Wsparcie sprzedaży CCC Wadowice

PL
Wadowice
26.07.2024

  • Miasto: Wadowice

W CCC #NakręcająNasKlienci, dlatego dołączając do nas:

  • Zadbasz o miłą i profesjonalną obsługę klientów i będziesz ich wspierać w dokonywaniu trafnych wyborów zakupowych.
  • Będziesz dbał/a o ekspozycję i estetykę produktów.
  • Zadbasz o estetyczny wygląd salonu.

Szukamy osób które:

  • Chcą poznać od wewnątrz tajniki pracy w branży modowej i nauczyć się standardów pracy z klientem.
  • Lubią rozmawiać z ludźmi i chcą pracować blisko Klientów.
  • Są pozytywnie nastawione - dla nas dobra atmosfera w miejscu pracy to podstawa.
  • Są graczami zespołowymi i chętnie pomagają innym.
  • Mają otwartą głowę - u nas nie musisz umieć wszystkiego, ważne, że po prostu chcesz się uczyć!

Ze swojej strony oferujemy:

  • Pracę sezonową na umowę zlecenie z możliwością pracy na stałe na umowie o pracę.
  • Elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, czy możliwości realizacji Twoich prywatnych pasji.
  • Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń - #DziałamyZespołowo, dlatego po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w naszych sklepach
  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji, którzy lubią się dzielić swoją wiedzą.

Już dziś wyślij nam swoje CV.

Asystent Kupca HalfPrice

Biuro / Zakupy
PL
Warszawa
26.07.2024

  • Obszar: Biuro
  • Miasto: Warszawa

Co będziesz robić:

  • Wsparcie kupca w codziennych obowiązkach np. w koordynacji procesu zamówień
  • Przygotowywanie ofert i zestawień
  • Weryfikacja i dbałość o dokumentację ofertową
  • Potwierdzanie spotkań z dostawcami, ustalanie terminów
  • Monitorowanie rynku, analiza konkurencji i historii sprzedaży

Szukamy osób, które:

  • Znają język angielski w stopniu bardzo dobrym
  • Dobrze znają pakiet MS Office - szczególnie Excel
  • Są otwarte i komunikatywne
  • Mają proaktywną postawę i są zaangażowane
  • Potrafią myśleć analitycznie i skrupulatnie wykonywać zadania
  • Są otwarte na rozwój zawodowy w obszarze zakupów

  • Zainteresowanie branżą modową oraz znajomość obowiązujących trendów
  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, zarządzanie, handel zagraniczny lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Doświadczenie i wsparcie naszego zespołu kupieckiego
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy pod opieką mentora
  • Innowacyjne środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, bo zdrowie jest najważniejsze
  • Kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony
  • Program sportowy Multisport lub Medicover Sport, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne

Wsparcie sprzedaży CCC Wisła

PL
Wisła
26.07.2024

  • Miasto: Wisła

Analityk Finansowy

Biuro / Finanse
PL
Polkowice
26.07.2024

  • Miasto: Polkowice

  • sporządzać prognozy cash flow GK CCC - analiza i prezentacja wyników oraz wyjaśnianie odchyleń,
  • sporządzać raporty i analizy finansowe,
  • analizować warunki płatności dostawców, w tym towarów handlowych,
  • komunikować się ze spółkami GK w j. angielskim,
  • współpracować i wspierać pozostałe działy organizacji.
  • posiadają min 1-2 lata doświadczenia,
  • mają wykształcenie wyższe lub są w trakcie studiów: preferowany kierunek finanse, ekonomia i pokrewne,
  • mają wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i prezentowania danych,
  • są dociekliwe i sumienne,
  • potrafią pracować pod presją czasu,
  • nastawienie na pracę zespołową,
  • znają MS Office w stopniu zaawansowanym, w szczególności MS Excel, MS PowerPoint,
  • znają SAP.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • innowacyjne środowisko pracy,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

Specjalista Treasury

PL
Polkowice
26.07.2024

  • przygotowywać dane do płatności dla Grupy CCC,
  • przygotowywać dane do pożyczek Grupy CCC,
  • brać udziału w przygotowywaniu raportów zarządczych,
  • przygotowywać raporty analityczne,
  • brać udziału w procesach związanych z obsługą gotówkową,
  • wspierać procesy wystawiania i monitorowania gwarancji bankowych,
  • brać udziału w procesach windykacji należności i zobowiązań.

  • mają minimum 1-2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • posiadają wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • dobrze znają język angielski,
  • są otwarte i chętne do nauki,
  • bardzo dobrze znają MS Excel.

Oferujemy:

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Wyślij nam swoje CV

Co mówią pracownicy?

Kontakt z rekruterem

Chcesz porozmawiać o karierze w CCC? Skontaktuj się z nami, z chęcią opowiemy Ci więcej!

Jak oceniasz
stronę kariery CCC?