CCC
Stanowisko
Obszar
Kraj
Miasto
Data dodania

Młodszy Magazynier

Magazyn / Logistyka
PL
Polkowice
26.07.2024

  • Obszar: Magazyn
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Polkowice

  • realizować zadania w zakresie przyjmowania dostaw, rozkładania w odpowiednich lokalizacjach, znakowania oraz wysyłania towaru,
  • kompletować zamówienia,
  • terminowo realizować zadania,
  • brać czynny udział w inwentaryzacji,
  • obsługiwać urządzenia i automatykę magazynową,
  • przeciwdziałać przestojom, zahamowaniu i spiętrzeniu prac,
  • przestrzegać regulaminów oraz przepisów wewnętrznych obowiązujących w CCC,
  • realizować zadania w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy w dziedzinie BHP i PPOŻ,
  • samodzielnie wdrażać wszelkie usprawnienia w organizacji pracy własnej,
  • dbać o zapewnienie wysokiej jakości usług logistycznych,
  • dbać o powierzone mienie oraz sprzęt magazynowy z najwyższą starannością.

Szukamy osób, które:

  • są pracowite, sumienne i rzetelne,
  • wykazują zaangażowanie,
  • są systematyczne w swoich działaniach,
  • umieją pracować w zespole,
  • potrafią dobrze organizować pracę własną,
  • są gotowe do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych oraz wykształcenie w kierunku logistyki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ Medicover Sport,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl.

Młodszy specjalista ds. nadzoru systemu magazynowego

PL
Polkowice
25.07.2024

Co będziesz robić:

  • Zapewniać ciągłość funkcjonowania podległego działu,
  • Administrować dane zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Zapewniać wysokiej jakości usługi magazynowe,
  • Wspierać procesy i przestrzegać procedur powierzonego działu,
  • Wdrażać udoskonalenia oraz optymalizację rozwiązań,
  • Raportować do przełożonego,
  • Wspierać merytorycznie i rozwiązywać problemy pracowników działu,
  • Budować zaangażowanie wśród współpracowników,
  • Przestrzegać zasad BHP i PPOŻ.

Szukamy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie min. średnie,
  • Mają umiejętność adaptacji do zmian,
  • Posiadają myślenie nastawione na wynik, biznes i pracę zespołową,
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Myślą analitycznie,
  • Potrafią obsługiwać skaner,
  • Są samodzielne i podejmują inicjatywę w działaniu,
  • Mają znakomite umiejętności planowania i organizacji pracy,
  • Są gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Kierownik Zmiany

PL
Polkowice
23.07.2024

  • zapewniać ciągłość funkcjonowania podległego obszaru magazynowego,
  • zarządzać zespołem oraz motywować i inspirować go do działania,
  • zapewniać wysokiej jakości usługi magazynowe (jakość, produktywność),
  • nadzorować procesy i procedury z obszaru magazynu VAS oraz BHP,
  • wdrażać udoskonalenia oraz optymalizację bieżących rozwiązań poprzez ciągłą współpracę z zespołem Lean oraz IT,
  • budować zaangażowanie podległych pracowników,
  • aktywnie uczestniczyć w procesach rekrutacji podległego zespołu.

  • mają wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki związane z logistyką),
  • posiadają 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (brygadzista, lider, mistrz),
  • znają pakiet MS Office,
  • mają doświadczenie w pracy z systemami typu WMS, SAP,
  • umieją zarządzać zespołem (planowanie zasobów, motywowanie, wyznaczanie i rozliczanie celów),
  • potrafią połączyć technologię z umiejętnościami ludzkimi,
  • są odpowiedzialne i samodzielne w działaniu,
  • są gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

Brygadzista

PL
Polkowice
11.07.2024

Brygadzista

  • Zarządzać zespołem, motywować oraz inspirować do działania,
  • Zapewniać wysokiej jakości usługi magazynowe (jakość, produktywność),
  • Nadzorować procesy i procedury z powierzonego działu,
  • Wdrażać udoskonalenia oraz optymalizację bieżących rozwiązań,
  • Rozliczać czas pracy zespołu,
  • Budować zaangażowanie podległych pracowników,

  • Posiadają min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność adaptacji do zmian,
  • Mają rozwinięte zdolności analityczne,
  • Są samodzielne i wykazują inicjatywę w działaniu,
  • Bardzo dobrze planują i organizują swoją pracę,
  • Posiadają doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi klasy WMS , SAP,

Oferujemy:

  • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego,
  • dodatkowe benefity w postaci zniżek na zakupy w sieci CCC, eobuwie.pl, MODIVO oraz HalfPrice.

Konserwator wózków jezdniowych

PL
Polkowice
05.07.2024

  • obsługiwać i kontrolować wózki w celu zdiagnozowania usterek,
  • czyścić, smarować i wykonywać rutynowe prace konserwacyjne,
  • remontować i testować wózki,
  • sprawdzać części pod kątem uszkodzeń lub nadmiernego zużycia,
  • testować wózki po naprawie lub montażu w celu zapewnienia właściwego działania i zgodności ze specyfikacjami producentów,
  • diagnozować usterki lub nieprawidłowe działania w celu określenia wymaganych napraw, przy użyciu sprzętu diagnostycznego,
  • wyszukiwać, zamawiać i utrzymywać zapasy części zamiennych na potrzeby usług i napraw,
  • regulować i konserwować wózki widłowe przy użyciu urządzeń kontrolnych i regulacyjnych,
  • planować konserwacje oraz prowadzić dokumentacje serwisowe.

  • posiadają wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne),
  • mają umiejętność skupienia się na przestrzeganiu właściwych procedur operacyjnych i praktyk bezpieczeństwa,
  • są uczciwe,
  • posiadają uprawnienia konserwatora UDT (lub mają możliwość ich uzyskania).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/Medicover Sport,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • dodatkowe benefity w postaci kodów rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO, Half Price.

Benefity

Opieka medyczna

Możliwości rozwoju i awansu wewnętrznego

Grupowe ubezpieczenie

Szkolenia i warsztaty

Karty rabatowe

Pakiety sportowe

Stabilne zatrudnienie

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Co mówią pracownicy?

Proces rekrutacji

  • 1

    Przeanalizujemy Twoje CV.

  • 2

    Zadzwonimy do Ciebie, aby się lepiej poznać.

  • 3

    Wyślemy naszą rekomendację do managera, który podejmie decyzję z kim się spotkać.

  • 4

    Następnie zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego porozmawiamy o Twoich umiejętnościach i doświadczeniu oraz zweryfikujemy dokumenty.

  • Co powinno zawierać CV?

    Przemyślane, uporządkowane i estetyczne CV to pierwszy krok do Twojego sukcesu. Upewnij się, że zawiera takie sekcje jak: dane personalne, doświadczenie, wykształcenie, umiejętności, znajomość języków obcych oraz kluczowe osiągnięcia. Możesz również załączyć swoje zdjęcie. Pamiętaj aby było profesjonalne oraz estetyczne.

    Życiorys powinien przedstawiać Twoje doświadczenie oraz edukację, w taki sposób, by pokazać pracodawcy, że to Ty jesteś najlepszym kandydatem na dane stanowisko. Nie musisz opisywać szczegółowo wszystkich swoich miejsc pracy, pokaż te, które będą wartościowe dla pracodawcy. Pamiętaj, aby przedstawić konkretne informacje, np. jeśli zarządzałeś zespołem to napisz jak dużym.

    Pamiętaj, aby Twoje CV zawierało klauzulę RODO. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CCC S.A oraz CCC.eu Sp. z o.o dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Czy mogę aplikować na więcej niż jedno stanowisko?

    Możesz aplikować jednocześnie na klika stanowisk. Nasi rekrutrzy rozpatrzą indywidualnie Twoją aplikację pod kątem każdego z nich.

  • Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?

    Przed rozmową zapoznaj się dokładnie z ogłoszeniem o pracę: musisz wiedzieć na jakie stanowisko aplikujesz i jakich kompetencji wymaga pracodawca.  Przeczytaj informacje o firmie, dowiedz się jaką ma historię, jak wyglądał rozwój firmy oraz przed jakimi wyzwaniami aktualnie stoi. Idąc na rozmowę pamiętaj, aby zabrać ze sobą kopię wszystkich istotnych dokumentów (świadectwa pracy, dyplomy ukończenia szkoły, certyfikaty).

  • Wysłałem już swoją aplikację, jak długo będę czekać na odpowiedź?

    Etap selekcji aplikacji trwa zazwyczaj około 2 tygodni, dopiero po tym okresie następuje kontakt z wybranymi Kandydatami. W procesie rekrutacji zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

  • O co zapytać podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Kontakt z rekruterem

Chcesz porozmawiać o karierze w CCC? Skontaktuj się z nami, z chęcią opowiemy Ci więcej!

Jak oceniasz
stronę kariery CCC?